Kanti - ATSILIEPIMAI

Džulija

    Džulija

    Mano patirtis šioje srityje nuo 2013 metų: 2013 metais baigiau „Sidabrinio lotoso akademija“ organizuojamus mokymus ir įgijau „Pirmos kategorijos masažuotojas“ Kvalifikacijos sertifikatą, tais pačiais metais papildomai mokiausi ir tobulinausi, įgijau Kvlifikacinius sertifikatus: “ Universalaus profilio meistrė“, „Relaksinio masažo meistrė“, „Anticeliulitinis kūno grožio kompleksas“, „STONE-SPICE“ masažas.


    Pasirinkite vizito laiką Teikiamos paslaugos
Irina

Kanti grožio salone aš ir mano kolegės lankosi jau ne vienerius metus. Naujų patalpų interjeras maloniai nuteikia visoms procedūroms. Džiulija profesionali masažuotoja ir labai dėmesingas žmogus. Visuomet po apsilankymo jaučiuosi pakylėta ir laiminga. Labai rekomenduoju! Ačiū Džiulijai ir jos kolektyvui!

Inga

Išbandžiau vakuminio limfodrenažinio masažo kursą ir likau patenkinta rezultatais. Pavasariui jau pasiruošusi :) REKOMENDUOJU

Rasa

Jau ne pirmą kartą apsilankau pas Džiuliją. Visad po jos aliekamo masažo atsipalaiduoju, atgaunu jėgas. Labai rekomenduoju visiems, kas nori atsipūsti nuo rūpesčių ir pailsėti.

Rima

Buvau gavusi dovanų kuponą atpalaiduojančiam masažui. Likau labai patenkinta, nes Džulijos atliktas masažas buvo nuostabus. Rankos yra tikrai stebuklingos. Ačiū Džulijai. Rekomenduoju.

Anna

Ačiū Džiulijai už profesionalumą, bet tuo pačiu betarpišką ir malonų bendravimą. Rekomenduoju!

Jurgita

Viskas puikiai. Jaučiuosi atsipalaidavus, įtampą pečių srityje dingo. Profesionaliai atliktas masažas. Ačiū Džulija. Rekomenduoju.


Palikite atsiliepimą

Registracija internetu