Kanti - ATSILIEPIMAI

Miglė

    Miglė

    Profesiją man išrinko mano pačios oda. Esu dėkinga jai už kiekvieną paauglišką problemą, nes ta kova su spuogais, riebalavimusi ir dehidratacija privertė mane pamilti kosmetiką ir siekti tikslo - tapti kosmetologe. Dabar nagaliu įsivaizduoti savęs kitur. Mano kelias į kosmetologiją prasidėjo dar besimokant antrame kurse, o įsibėgėjo 2014 metais baigus VšĮ mokyklą „Art of beautį“ ir įgijus tarptautinį „Infa - gold master“ diplomą.


    Pasirinkite vizito laiką Teikiamos paslaugos
Jolanta

Esu pasidariusi kol kas tik viena procedura- veido valyma, bet esu patenkinta ir procedura ir profesionale meistre. Aciu

Kamilė

Viskas puikiai :) Kruopšti, paslaugi, maloni, lankausi jau ne pirmą kartą, visada lieku patenkinta :) ačiū!!

Veronika

Kažkas wow. Visą procedūros laiką buvau pasinėrus į poilsio oazę, nors tai ir buvo veido valymas. Tiesa man tokios procedūros per kurias kitos verkia yra pačios maloniausios. Ačiū, Miglei, auksinės rankelės!

Justė

Nors pas Miglę lankausi tik antrą kartą, labai džiaugiuosi ją suradusi. Meistrė kruopšti, atsakinga, profesionali bei maloni ir draugiška.

Justina

Nuostabi meistrė! Turiu broblematišką veido odą todėl labai atsakingai renkuosi kam ją patikėti. Bet su Miglės pagalba matau rezultatus! 100% rekomenduoju kas nori kokybiško aptarnavimo :)


Palikite atsiliepimą

Registracija internetu